MS Windows Home 10 OEM 64Bit Polish 1-pack

PDFDrukujE-mail
Windows10-logo.pngWindows10-logo.png
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 449,00 zł
Cena sprzedaży bez VAT 365,04 zł
Opis

Opis

System Windows 10 łączy w sobie zalety Windows 7 i Windows 8.1.

To system Windows, jaki znasz, tylko lepszy.To znajomy interfejs i łatwa obsługa.

Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert.

Szybko uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które gwarantują Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.

Pojawi się w nim nowa przeglądarka internetowa, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci korzystanie z Internetu. Będziesz mógł robić notatki bezpośrednio na stronie internetowej za pomocą klawiatury lub pisma ręcznego, a następnie udostępniać je znajomym bez przeszkód. Zarządzanie ciekawymi stronami będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowy sposób przeciągania aplikacji umożliwi jeszcze bardziej wygodną i wydajną pracę. Praca na wielu wirtualnych pulpitach sprawi, że nigdy już nie zabraknie Ci miejsca na ekranie przy pracy z wieloma aplikacjami.

Nowy, udoskonalony Sklep umożliwi Ci wygodne przeglądanie zawartości sklepu i kupowanie doskonałych treści cyfrowych, takich jak aplikacje, gry, muzyka i programy telewizyjne, używając komputera, tabletu lub telefonu.

Nowe Menu Start - jeszcze bardziej wygodne i jeszcze bardziej dopasowane do ciebie! Możliwe będzie używanie Menu start w formie podobnej do tego z Windows 7 lub pełnoekranowego w trybie tabletu. System sam wykryje w jakim trybie pracuje i dopasuje się do twoich potrzeb i trybu pracy oraz urządzenia na którym go używasz.

System zoptymalizowano zarówno do korzystania za pomocą zwykłej myszy i klawiatury, jak również do wygodnej obsługi dotykiem i rysikiem w zależności od tego, jak będzie Ci wygodniej!

Jeszcze lepsza współpraca z Xbox - błyskawicznie uruchom nagrywanie filmu z rozgrywki, konkuruj z graczami używającymi konsol i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 znajdujące się w dowolnym miejscu w domu.

Będziesz miał dostęp do doskonałych aplikacji od razu po instalacji systemu - Mapy, Zdjęcia, Poczta i kalendarz, Muzyka i Wideo. Aplikacje te automatycznie będą się synchronizowały z twoim dyskiem OneDrive co sprawi, że na wszystkich twoich urządzeniach będziesz mógł wykonywać te same zadania w optymalny sposób.

Specyfikacja

Producent MICROSOFT OEM
Nazwa typu Oprogramowanie
Opis ogólny MS Windows Home 10 OEM 64Bit Polish 1-pack
Rodzina Systemy operacyjne
Obszar zastosowań biurowy / domowy
Składowe/zastosowanie produktu System operacyjny
Typ produktu OEM
Wersja produktu pełna wersja
Wersja językowa polska
Liczba użytkowników 1
Informacje dodatkowe 64 bit
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach 0